HaberlerUşak haberKorona virüs denetimleri devam ediyor

Korona virüs denetimleri devam ediyor - Uşak haber

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, İçişleri Bakanlığı talimatları doğrultusunda il genelinde uygulanan korona virüs tedbirleri denetimi gerçekleştirdi.

Korona virüs denetimleri devam ediyor

Sabah saatlerinde Pırlanta Sokak, Yeni Sanayi Sitesi ve otogarda gerçekleştirilen denetlemelerde Vali Funda Kocabıyık'a Uşak Belediyesi Başkanı Mehmet Çakın eşlik etti. Denetlemelerde vatandaş ve esnafla sohbet ederek görüşlerini dinleyen Funda Kocabıyık, maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen konusunda da uyarılarda bulundu. Vali Funda Kocabıyık vatandaşlara uyarılarda bulunarak, "Lütfen tedbirlere uyalım, kendimizi ve sevdiklerimizi koruyalım" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat etti Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat ettiBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıBakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok" Bakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok"Putin'den BM personeline ücretsiz Rus korona virüs aşısı önerisi Putin'den BM personeline ücretsiz Rus korona virüs aşısı önerisi

SIRADAKİ HABER