Haberlerİstanbul haberSonbahar için hazırlanan 'Toprak Kokusu Koleksiyonu' raflarda yeri aldı

Sonbahar için hazırlanan 'Toprak Kokusu Koleksiyonu' raflarda yeri aldı - İstanbul haber

Sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte doğa kendini kahverengiye bırakırken DeFacto, yeni sezon için 'Toprak Kokusu Koleksiyonu'nu hazırladı.

Sonbahar için hazırlanan 'Toprak Kokusu Koleksiyonu' raflarda yeri aldı


DeFacto, sonbahar için 'Toprak Kokusu Koleksiyonu' hazırladı. Kahverenginin tüm tonlarının yer aldığı doğayla iç içe koleksiyon, krem ve siyah kombinleniyor. Etekten tuluma, bluzdan pantolona, elbiseden cekete birbirinden farklı alternatifleri ile koleksiyon günün her anı için seçenek sunuyor. Koleksiyonun favori deseninin ise leopar olduğu, ayrıca deri parçalarının da yer aldığı belirtildi. Koleksiyonun bordo, yeşil, mavi ve pembe renkleri ile kombin imkanı sunduğu vurgulandı.

DeFacto 'Toprak Kokusu Koleksiyonu'nun e-ticaret sitesi, mobil uygulama ve mağazalarda satışa sunulduğu belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 25 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 25 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 24 Eylül Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 24 Eylül Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıArap İşadamları Samsun'a Yatırım YapacakArap İşadamları Samsun'a Yatırım YapacakFındık fiyatları ne kadar? 22 Eylül Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 22 Eylül Salı il il güncel fındık fiyatları

SIRADAKİ HABER