HaberlerSamsunspor haberSamsunspor'dan Tomane açıklaması

Samsunspor'dan Tomane açıklaması - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor, Portekizli golcü futbolcu Tomane'yle ilgili açıklama yaptı

Samsunspor'dan Tomane açıklaması

Yılport Samsunspor tarafından yapılan açıklamada, Tomane için kulübü Kızılyıldız ile her konuda anlaşıldığı, futbolcunun Şampiyonlar ligi maçının ardından Türkiye'ye gelerek sağlık kontrolünden geçerek, transferin resmileştirileceği açıklandı.
Samsunspor'dan yapılan açıklamada, "Portekizli oyuncu Antonio Manuel Fernandes Mendes (Tomane) ve külübü Kızılyıldız ile oynucunun kulübümüze transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Oyuncu önümüzdeki hafta mevcut kulübünün Şampiyonlar Ligi ön eleme müsabakasına katılacak ve 17 Eylül 2020 tarihinde Türkiye'ye gelecektir. Transferin sağlık kontorülünün ardından resmileştirilmesi planlanmaktadır" denildi.

Tomane geçen sezon 5'i Şampiyonlar Ligi'nde olmak üzere toplam 26 maça çıktı ve Sırbistan Süper Ligi'nde 6 kez fileleri havalandırdı. Tomane bu sezon çıktığı 2 UEFA Şampiyonlar Ligi ön eleme müsabakasında ise 113 dakika görev alıp, 1 de gol kaydetti. 1,85 boyundaki ve 27 yaşındaki Portekizli golcü, profesyonel futbol kariyerinde 247 maçta 50 kez gol sevinci yaşadı.

İLGİLİ HABERLER

Samsunspor'da Tomane hazır, eksiklik hissedilirse transfer yapılacakSamsunspor'da Tomane hazır, eksiklik hissedilirse transfer yapılacakSamsunspor - Kızılyıldız ortak projelere imza atacakSamsunspor - Kızılyıldız ortak projelere imza atacakSamsunspor'da Covid-19 ŞokuSamsunspor'da Covid-19 ŞokuSamsunspor Başkanı Yıldırım'dan Hatıra Kombine ÇağrısıSamsunspor Başkanı Yıldırım'dan Hatıra Kombine ÇağrısıMamak Belediyesi, Samsunspor'u 94-86 yendi Mamak Belediyesi, Samsunspor'u 94-86 yendi

SIRADAKİ HABER