HaberlerÇorum haberKaymakam Eligül'den korona virüs denetimi

Kaymakam Eligül'den korona virüs denetimi - Çorum haber

Çorum'un İskilip ilçesinde korona virüsle mücadele çalışmaları kapsamında maske, mesafe ve hijyen denetimi yapıldı.

Kaymakam Eligül'den korona virüs denetimi

İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül ilçedeki esnaf ve vatandaşları uymaları gereken kurallar ve alınması gereken tedbirler konusunda uyardı.
Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasının insan ve toplum sağlığı için önemine dikkat çeken Kaymakam Eligül, "Hem dünya hem ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Ülkemiz, allah'ın izniyle bu zor günleri de geride bırakacak. Ancak bu süreci en iyi şekilde atlatabilmek için hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Hem kendi sağlığımız hem sevdiklerimizin sağlığı için lütfen maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyaralım" dedi.
Kaymakam Eligül, denetimlerin bundan sonraki süreçte de aralıksız devam edeceğini sözlerine ekledi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduSamsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıTanyeli Roket Takımı TEKNOFEST 2020'de Türkiye birincisi Tanyeli Roket Takımı TEKNOFEST 2020'de Türkiye birincisi

SIRADAKİ HABER