HaberlerHakkari haberÇukurca da salgın denetimi yapıldı.

Çukurca da salgın denetimi yapıldı. - Hakkari haber

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde korona salgını nedeniyle Kaymakam Murat Öztürk ve Belediye Başkanı Ensar Dündar tarafından ilçe halkı ve esnafları dolaşarak ziyaret etti.

Çukurca da salgın denetimi yapıldı.

İçişleri Bakanlığı'nca, bugün Türkiye genelinde 'sağlık için hepimiz için' sloganı ile kapsamlı korona virüs denetimi Çukurca Kaymakam Murat Öztürk ve Belediye Başkanı Ensar Dündar'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Hakkari ve ilçelerinde uygulanan denetimler kapsamında Çukurca ilçesinde bugün yapılan denetimlerde ilçe Kaymakamı Murat Öztürk ve tarafından özellikle vatandaşların maske takmaları ve sosyal mesafenin korunması konusunda uyarılarda bulundu. Belediye Başkanı Ensar Dündar ise esnaflardan hijyenik konusunda uyarılarda bulunarak eldiven takmalarını gerekliliği belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Vicdansızlığa soruşturmaVicdansızlığa soruşturmaSamsun'da 1099 kişiye 872 bin 960 TL korona cezasıSamsun'da 1099 kişiye 872 bin 960 TL korona cezasıSamsun'da Yeşilay'dan ücretsiz danışmanlık desteğiSamsun'da Yeşilay'dan ücretsiz danışmanlık desteğiSamsun'da filyasyon ekibini yanıltan cezalandırılacakSamsun'da filyasyon ekibini yanıltan cezalandırılacakKalpte Ritim Bozukluğu İnme Riskini 5 Kat ArtırıyorKalpte Ritim Bozukluğu İnme Riskini 5 Kat Artırıyor

SIRADAKİ HABER