HaberlerBeyrut haberBeyrut Limanı'ndaki yangın hala söndürülemedi

Beyrut Limanı'ndaki yangın hala söndürülemedi - Beyrut haber

Lübnan'da Beyrut Limanı'nda bulunan yağ ve lastik deposunda çıkan yangın hala söndürülemedi.

Beyrut Limanı'ndaki yangın hala söndürülemedi

Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta geçtiğimiz ay şiddetli patlamanın yaşandığı Beyrut Limanı'nda bulunan yağ ve lastik deposunda çıkan yangın hala söndürülemedi. Yangına helikopterler ve çok sayıda itfaiye aracı müdahale ederken, olay yerine çıkan bazı yollar ise trafiğe kapatıldı. Ordu birlikleri yangın nedeniyle vatandaşları bölgeden uzaklaştırdı. Lübnan Kızılhaçı tarafından yapılan açıklamada, Beyrut Limanı'nda çıkan yangında can kaybı olmadığı açıklandı. Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, limanda çıkan yangını görüşmek üzere Yüksek Savunma Konseyi'ni bu akşam toplantıya çağırdı.
Öte yandan, Beyrut'ta 4 Ağustos'ta meydana gelen patlamada en az 190 kişi hayatını kaybetmiş, 6 bin 500'den fazla kişi de yaralanmıştı. Patlama sonrası Beyrut Limanı ve yakınındaki bölgeler harabeye dönmüştü.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da amatör olta balıkçılarından eylemSamsun'da amatör olta balıkçılarından eylemTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da traktör ormana yuvarlandı: 1 ölü, 2 yaralıSamsun'da traktör ormana yuvarlandı: 1 ölü, 2 yaralıSamsun Çarşamba'da bıçaklanan genç kurtarılamadıSamsun Çarşamba'da bıçaklanan genç kurtarılamadı

SIRADAKİ HABER