HaberlerAğrı haberBaşkan Sayan: "Covid-19 testi pozitif çıkan hastalar evlerine 'hastabüsler'le üc

Başkan Sayan: "Covid-19 testi pozitif çıkan hastalar evlerine 'hastabüsler'le üc - Ağrı haber

Ağrı Belediyesi ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol sonucunda, Covid-19 testi pozitif çıkan hastalar, belediyeye ait 'hastabüsler' ile hastaneden evlerine ücretsiz ulaştırılacak.

Başkan Sayan:

Ağrı Devlet Hastanesi önünde İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Coşkun Daharlı ile birlikte açıklama yapan Belediye Başkanı Savcı Sayan, "Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü ve Devlet Hastanesi yönetiminin isteği üzerine bundan böyle test sonucu pozitif çıkan hastalarımızı gidecekleri yerlere bırakmak için 'hastabüs'lerimiz ücretsiz bir şekilde hizmet verecektir. Burada test sonucu pozitif çıkan vatandaşlarımız, Sağlık Müdürlüğü ve hastanenin göndermek istediği noktaya ulaştıracağız. Sayın İl Sağlık Müdürümüzle bir protokol imzaladık, hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Çarşamba'daki evinde ölü bulunduSamsun Çarşamba'daki evinde ölü bulunduSamsun'da emekli yarbay dehşet saçtıSamsun'da emekli yarbay dehşet saçtıSamsun'da dur ihtarına uymayan sürücü polise çarpıp kaçtıSamsun'da dur ihtarına uymayan sürücü polise çarpıp kaçtıSamsun'da minibüs otomobile çarpıp kaçtıSamsun'da minibüs otomobile çarpıp kaçtıSilahla başından vurulan şahıs öldüSilahla başından vurulan şahıs öldü

SIRADAKİ HABER