HaberlerErzincan haberMilli Eğitim Müdürü Aziz Gün, MMT kurallarına dikkat çekti

Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, MMT kurallarına dikkat çekti - Erzincan haber

Erzincan'da 8 ve 12. sınıflar da devam eden destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, maske, mesafe, temizlik (MMT) kurallarına dikkat edilmesi gerektiğini ifade ederek, "Bu kurallara ne kadar çok riayet edersek o kadar çabuk pandemi sürecinden kurtuluruz" dedi.

Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, MMT kurallarına dikkat çekti

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Yalnızbağ Ortaokulu, Çukurkuyu İmam Hatip Ortaokulu ve Orgeneral Selahattin Demircioğlu Ortaokulunda devam eden destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü Gün, kurslar hakkında okul idarecilerinden ve öğretmenlerden bilgi alarak öğrencilerinde bu kurslar hakkındaki genel görüşlerini dinledi. Öğrencilere, "Öğretmenlerin anlattıkları her konunun, çözdüğü her sorunun ve sizinle ilgili verdiği her ödevi, çalışmanızla ilgili sorumluluklarınızı o kadar iyi yerine getirin ki geç kalmış olmayasınız. Temennimiz bu pandemi döneminin bir an evvel bitmesidir. Maske, mesafe, temizlik kurallarına dikkat edilmesi gerektiğini ifade ederek, "Bu kurallara ne kadar çok riayet edersek o kadar çabuk pandemi sürecinden kurtuluruz" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da silahlı kavgada 2 kişi hastanelik olduSamsun'da silahlı kavgada 2 kişi hastanelik oldu25 yaşındaki genç intihar etti25 yaşındaki genç intihar ettiSamsun'da komşusunu parası için yakarak öldüren caniye cezaSamsun'da komşusunu parası için yakarak öldüren caniye ceza

SIRADAKİ HABER