HaberlerKonya haberKonya polisinden iş yerlerine Covid-19 denetimi

Konya polisinden iş yerlerine Covid-19 denetimi - Konya haber

Konya'da polis ekipleri, Covid-19 ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda, umuma açık 2 iş yerinde bulunan 57 kişiye "sosyal mesafe" kuralını ihlalden işlem yapılırken, ruhsatsız olduğu belirlenen 2 iş yeri de mühürlendi.

Konya polisinden iş yerlerine Covid-19 denetimi

Edinilen bilgiye göre, Konya İl Emniyet Müdürlüğü Asayuş Şube Müdürlüğü ekipleri, Covid-19 ile mücadele kapsamında denetimlerde bulundu. Yapılan çalışmalarda, umuma açık 2 iş yerinde bulunan 57 şahsa, "Sosyal mesefa" kuralını ihlalden işlem yapıldı. Ruhsatsız olduğu belirlenen 2 iş yerini de tespit eden polis ekipleri, bu iş yerlerini mühürleyerek, 1 iş iş yeri sorumlusuna "Bulaşıcı hastalıklara ilişkin tedbirlere aykırı davranmak"tan işlem yaptı. Tütün mamulleri tüketimi ve belgelerinin eksik olduğu görülen 2 kafeyle ilgili de gerekli işlem yapan polis ekipleri, denetimler sırasında araması olan 3 kişi ve hırsızlık suçlarından 4 kişiyi yakalayarak gözaltına aldı. Öte yandan, polis ekipleri kontrollerde 1 adet ruhsatsız tabanca ve 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirdi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da Karikatürize İşlerSamsun'da Karikatürize İşler

SIRADAKİ HABER