HaberlerErzincan haber24Erzincanspora SMS ile destek

24Erzincanspora SMS ile destek - Erzincan haber

24Erzincanspora maddi destek sağlamak için "Can'a Can kat" adlı SMS kampanyası başlatıldı.

24Erzincanspora SMS ile destek

2. Lige yükselen 24Erzincanspor 2020-2021 sezonu için hazırlıklarını sürdürürken takımın bütçesine katkı sağlayacak çalışmalar da devam ediyor.
Çalışmalarla ilgili olarak bilgi veren 24Erzincanspor Kulüp Başkanı Gökhan Keleş, "2. Ligin yeni takımı olarak şehrimizin ve taraftarlarımızın beklentisine en iyi cevabı verecek şekilde öncelikli olarak transfer çalışmalarımızı yaptık. 24Erzincanspor'da hedef daima bir üst ligdir. Bizler takıma gelir sağlayacak çalışmalar yapmak adına yönetim kurulu olarak SMS kampanyası başlattık. Başlattığımız 'Can'a' Can Kat' SMS projemiz ile tüm Erzincan ve 24Erzincanspor sevdalılarımızı kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz. ES boşluk bırakıp ES yazıp 2410'a göndererek her SMS karşılığı 10 TL destek olabilirsiniz" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Kocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladı Kocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladıAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baBaşkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeği Başkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeğiBeşiktaş'ta trafik kazasında ticari taksi takla attı:2 yaralı Beşiktaş'ta trafik kazasında ticari taksi takla attı:2 yaralı

SIRADAKİ HABER