HaberlerVan haberAK Parti'li Başdinç'ten fedakar öğretmene ziyaret

AK Parti'li Başdinç'ten fedakar öğretmene ziyaret - Van haber

AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç, uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin daha sağlıklı eğitim alması için elinde yazı tahtasıyla kapı kapı dolaşarak ders veren öğretmen Gamze Arslan'ı ziyaret etti.

AK Parti'li Başdinç'ten fedakar öğretmene ziyaret

Tuşba ilçesinin Tabanlı Mahallesi'nde 3 yıldır görev yapan sınıf öğretmeni Gamze Arslan, pandemi nedeniyle uygulanan uzaktan eğitim sürecinde de öğrencilerini yalnız bırakmayarak kapı kapı dolaşıp birebir eğitim veriyor. Gamze öğretmenin fedakarlığına duyarsız kalmayan AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç de beraberindeki Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bakır Bedevioğlu ve partililerle okula gitti. Gamze Arslan öğretmenle bir araya gelerek gösterdiği fedakarlıktan dolayı tebrik eden Başkan Başdinç, "Tabanlı Mahallesi'nde görevini aşkla yapan ve kapı kapı dolaşıp ders veren Gamze Aslan öğretmenimizi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz M. Bakır Bedevioğlu ile beraber ziyaret ettik. Bu kutsal görevi hakkı ile ifa ettiği için kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

İLGİLİ HABERLER

İçişleri Bakanı Soylu: "Yaklaşık 8 yıldır AK Parti'de çalışıyorum. Yarını önemseİçişleri Bakanı Soylu: "Yaklaşık 8 yıldır AK Parti'de çalışıyorum. Yarını önemseKosova'da "Yenilikçi Türk Hareket Partisi" adıyla yeni siyasi parti kuruldu Kosova'da "Yenilikçi Türk Hareket Partisi" adıyla yeni siyasi parti kurulduUkrayna'da başlatılan "Ortak Kuvvetler 2020" tatbikatında Türk İHA'ları kullanılUkrayna'da başlatılan "Ortak Kuvvetler 2020" tatbikatında Türk İHA'ları kullanılBakanlar Albayrak, Pekcan ve Pakdemirli 'Gıda İzleme Komitesi' toplantısında birBakanlar Albayrak, Pekcan ve Pakdemirli 'Gıda İzleme Komitesi' toplantısında birMHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı istifa ederek İzgioğlu'nu destekleme kararı aMHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı istifa ederek İzgioğlu'nu destekleme kararı a

SIRADAKİ HABER