HaberlerKarabük haberAnjio olan hasta Alman hava ambulans uçağı ile alındı

Anjio olan hasta Alman hava ambulans uçağı ile alındı - Karabük haber

Merkezi Almanya'da bulunan Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Ekonomi Birim Başkanı iş adamı Abdullah Ören'in Karabük'te başarılı bir operasyonla anjio olan annesinin, Almanya'dan gelen hava ambulans uçağıyla nakli gerçekleştirildi.

Anjio olan hasta Alman hava ambulans uçağı ile alındı

Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Ekonomi Birimi Başkanı Karabüklü iş adamı Abdullah Ören'in annesi Şengül Ören, kalp rahatsızlığı sonucu kaldırıldığı Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doktorların başarılı operasyonu ile anjio oldu. Geçirdiği başarılı operasyon sonrası tedavisi Almanya'da devam edecek olan Şengül Ören, Almanya'dan gelen ambulans uçak ile alındı.
Karabük'ten ambulans ile Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde bulunan Zonguldak Havalimanına getirilen Ören burada kendisini bekleyen Alman hava ambulans uçağına alınarak Almanya'ya götürüldü.
Açıldığı günden bu yana Almanya'da bulunan gurbetçilerin sıklıkla kullandığı Zonguldak Havalimanından ilk kez Alman hava ambulansı uçağı ile hasta nakli gerçekleştirdi.

İLGİLİ HABERLER

Sağlık Bakanı Koca uyardıSağlık Bakanı Koca uyardıİskenderun'da hasta almaya giden ambulans devrildi İskenderun'da hasta almaya giden ambulans devrildiAcil serviste hayatını kaybeden kişinin yakınları hastaneyi bastı, sağlık çalışaAcil serviste hayatını kaybeden kişinin yakınları hastaneyi bastı, sağlık çalışaYumurtalık Kistlerine Dikkat!Yumurtalık Kistlerine Dikkat!Babasının böbreği ile hayata bağlanacak Babasının böbreği ile hayata bağlanacak

SIRADAKİ HABER