HaberlerBilecik haberBakan Dönmez'in de katılacağı AK Parti kongresi iptal oldu

Bakan Dönmez'in de katılacağı AK Parti kongresi iptal oldu - Bilecik haber

Bilecik'te bugün düzenlenecek olan ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in de katılacağı belirtilen AK Parti Gölpazarı İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi iptal oldu.

Bakan Dönmez'in de katılacağı AK Parti kongresi iptal oldu

Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde Gölpazarı Belediyesi Hanımeli Cafe ve Sosyal Tesislerini düzenlenecek olan AK Parti Gölpazarı İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi iptal oldu. Aslen Bilecik'in Gölpazarı ilçesinden olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in de katılacağı kongre ileri bir tarihe ertelendiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

İçişleri Bakanı Soylu: "Yaklaşık 8 yıldır AK Parti'de çalışıyorum. Yarını önemseİçişleri Bakanı Soylu: "Yaklaşık 8 yıldır AK Parti'de çalışıyorum. Yarını önemseKosova'da "Yenilikçi Türk Hareket Partisi" adıyla yeni siyasi parti kuruldu Kosova'da "Yenilikçi Türk Hareket Partisi" adıyla yeni siyasi parti kurulduUkrayna'da başlatılan "Ortak Kuvvetler 2020" tatbikatında Türk İHA'ları kullanılUkrayna'da başlatılan "Ortak Kuvvetler 2020" tatbikatında Türk İHA'ları kullanılBakanlar Albayrak, Pekcan ve Pakdemirli 'Gıda İzleme Komitesi' toplantısında birBakanlar Albayrak, Pekcan ve Pakdemirli 'Gıda İzleme Komitesi' toplantısında birMHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı istifa ederek İzgioğlu'nu destekleme kararı aMHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı istifa ederek İzgioğlu'nu destekleme kararı a

SIRADAKİ HABER