HaberlerKaraman haberBaşkan Kalaycı, korona virüs tedbirlerini denetledi

Başkan Kalaycı, korona virüs tedbirlerini denetledi - Karaman haber

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, korona virüs tedbirlerini kapsamında kahvehane ve kıraathaneleri denetledi.

Başkan Kalaycı, korona virüs tedbirlerini denetledi

Türkiye genelinde Covid-19 vakalarının artması üzerine Karaman'da denetimler her alanda sıklaştırıldı. Karaman Belediyesinin gerçekleştirdiği denetimlere Belediye Başkanı Savaş Kalaycı da katılarak maske, mesafe ve temizlik kontrolü yaptı. Kent genelinde faaliyet gösteren kahvehane ve kıraathaneleri denetleyen Kalaycı, diğer esnaflarla da bir süre sohbet ederek korona virüs salgınında alınması gereken önlemler konusunda hatırlatmalarda bulundu.
Denetimlerde genel olarak vatandaşların kurallara uyduğu görüldü. Esnaf ve vatandaşların taleplerini de dinleyen Başkan Kalaycı, Karaman Belediyesi olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Diyabet, Sağlıklı Yaşama Engil DeğilDiyabet, Sağlıklı Yaşama Engil DeğilSağlık Bakanı Koca uyardıSağlık Bakanı Koca uyardıDr. Abdullah Demirkan Medical Park Gaziantep Hastanesi'nde Dr. Abdullah Demirkan Medical Park Gaziantep Hastanesi'ndeDenizli'de son aya göre korona virüste yüzde 60 artış Denizli'de son aya göre korona virüste yüzde 60 artışGümüşhane Valisinden misafirliğe gitmeyin ve gün yapmayın çağrısı Gümüşhane Valisinden misafirliğe gitmeyin ve gün yapmayın çağrısı

SIRADAKİ HABER