HaberlerÇorum haberBabası korona virüsü yendi aşevine 10 koç bağışladı

Babası korona virüsü yendi aşevine 10 koç bağışladı - Çorum haber

Çorum'da bir iş insanı, korona virüsü yenerek hastaneden taburcu edilen babası için 10 koç kestirerek aşevine bağışladı.

Babası korona virüsü yendi aşevine 10 koç bağışladı

Çorumlu iş insanı Murat Kılıçoğlu, tüm dünyayı etkisine altına alan korona virüs salgını nedeniyle babasının da rahatsızlandığını belirterek, "Babam korona virüs nedeniyle 12 günü yoğun bakımda olmak üzere toplam 20 gün kaldığı hastaneden Allah'ın takdiri ve sağlık çalışanlarımızın eşsiz gayretiyle taburcu oldu" dedi.
Babasının iyileşmesi için adadığı 10 koçu bütün sağlık çalışanları adına Çorum Valiliği aşevine bağışlayan Kılıçoğlu, "Allah bütün hastalara şifalar versin" şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Teknofest 2020'de Samsun'dan 2 proje finaldeTeknofest 2020'de Samsun'dan 2 proje finaldeHamdi Yıldız: 'Yüz yüze eğitime başlanmalı'Hamdi Yıldız: 'Yüz yüze eğitime başlanmalı'Samsun'da minik öğrencilere ilk teneffüs simidiSamsun'da minik öğrencilere ilk teneffüs simidiBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekBayburt Üniversitesinde coğrafi işaretli Bayburt Balının sağımına başlandı Bayburt Üniversitesinde coğrafi işaretli Bayburt Balının sağımına başlandı

SIRADAKİ HABER