HaberlerBalıkesir haberKaymakam Pazar yerinde megafonla halkı korona virüse karşı uyardı

Kaymakam Pazar yerinde megafonla halkı korona virüse karşı uyardı - Balıkesir haber

Balıkesir'in Manyas ilçe Kaymakamı Muhammed Kaya eline megafon alarak ilçe pazarında yaptığı anonslarla vatandaşları sosyal mesafe ve maske konusunda uyardı.

Kaymakam Pazar yerinde megafonla halkı korona virüse karşı uyardı

Manyas Kaymakamı Muhammed Kaya beraberinde ilçe Emniyet Amiri Enes Dündar ve polisler ile birlikte ilçe pazarını denetlerken, elinde ki megafon aracılığıyla da sık aralıklarla pazarda alışveriş yapan vatandaşları ve esnafları maske ve sosyal mesafe konusunda uyardı. Kaymakam Kaya "İlçemiz de salgın tehdit altındadır, lütfen maskelerinizi düzgün olarak takın alış verişinizi yaptıktan sonra da hemen pazar alanından ayrılın. Bu şekilde yaparsak bu salgının önüne geçebiliriz, aksi takdirde kötü sonuçlar doğabilir" anonsu yaptı. Kaymakam Kaya, çarşı içinde ki kahvehaneleri de dolaşarak, kahvede oturanların sosyal mesafeye çok dikkat etmelerini istedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun Üniversitesi'ne TEKNOFEST'te özel ödülSamsun Üniversitesi'ne TEKNOFEST'te özel ödülSamsun Terme'de kampanya 347 tablet ile başladıSamsun Terme'de kampanya 347 tablet ile başladıİstanbul'dan Samsun'a 'mutluluk' taşıdılarİstanbul'dan Samsun'a 'mutluluk' taşıdılarSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyası

SIRADAKİ HABER