HaberlerHakkari haberAmeliyat edilen can dost sağlığına kavuştu

Ameliyat edilen can dost sağlığına kavuştu - Hakkari haber

Hakkari'de bir aracın çarpması sonucu ağır yaralanan ve gece geç saatlerde ameliyata alınan sokak köpeği sağlığına kavuştu.

Ameliyat edilen can dost sağlığına kavuştu

Yaklaşık iki hafta önce bir aracın altında kalan sokak köpeği için Hakkari Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri seferber olmuştu. İç kanaması ve kırıkları bulunan hayvan, gece saat 24.00'da ameliyata alınmıştı.
Veteriner ekipleri tarafından tedavisi hiç aksatılmadan devam edilen sokak köpeğinin durumu her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, sağlığına kavuşan can dostun eskisi gibi artık sokaklarda dolaşabileceğini söylediler.
Ayrıca Kale-3 Polis Noktasında araç altında kalarak yaralanan başıboş sokak köpeğinin tedavi altında bulunduğunu belirten veteriner yetkilileri, can dostları sağlığına kavuşturmaya devam ettiklerini ifade ettiler.

İLGİLİ HABERLER

Korona'dan can kaybı 8 bine dayandıKorona'dan can kaybı 8 bine dayandıKorona'dan 73 kişi öldü, 1665 yeni hastaKorona'dan 73 kişi öldü, 1665 yeni hastaBaşkan Böcek Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi Başkan Böcek Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildiSağlık Bakanı Koca: "Karşımızda artık 2 virüs var" Sağlık Bakanı Koca: "Karşımızda artık 2 virüs var"Psikiyatri bölümünde yatan hasta ateşe verdiği odasında öldü Psikiyatri bölümünde yatan hasta ateşe verdiği odasında öldü

SIRADAKİ HABER