Haberlerİstanbul haberBeyazıt'ta ikinci el telefon almak isteyenler korona virüs tedbirlerini hiçe say

Beyazıt'ta ikinci el telefon almak isteyenler korona virüs tedbirlerini hiçe say - İstanbul haber

Fatih tarihi Beyazıt Meydanında ikinci el cep telefonu ve tesbih almak isteyen vatandaşlar, korona virüs tedbirlerini yok saydı.

Beyazıt'ta ikinci el telefon almak isteyenler korona virüs tedbirlerini hiçe say

Türkiye'de 11 Mart tarihinde ilk korona virüs vak'asının görülmesinin ardından binlerce kişi hayatını kaybetti. Son 1 ayda ise vak'a sayısı günlük bin 500 rakamının üzerine çıkması ile virüsün yayılımı bir kez daha hızlandı. Türkiye'de günlük korona virüs vak'a tablosunu sosyal medya hesabından duyuran Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, vatandaşlardan özellikle maske, mesafe ve hijyen kurallarını uymasını istiyor. Bakan Koca'nın bu uyarıları Beyazıt Meydanda kurulan ikinci el telefon ve tesbih pazarında adeta unutuldu. Pazar alanına gelerek telefon ve tesbih almak isteyen vatandaşlar, ne sosyal mesafe kuralına uydular ne de hijyene dikkat etti. Bazı vatandaşların maskesinin olmaması ise pes dedirtti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat etti Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat ettiBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıBakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok" Bakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok"Putin'den BM personeline ücretsiz Rus korona virüs aşısı önerisi Putin'den BM personeline ücretsiz Rus korona virüs aşısı önerisi

SIRADAKİ HABER