HaberlerVan haberVan'da okullar yüz yüze eğitim için hazırlanıyor

Van'da okullar yüz yüze eğitim için hazırlanıyor - Van haber

Van'ın Bahçesaray ilçesindeki İzzet Görür Ortaokulu öğretmenleri, yeni eğitim öğretim yılı için okulu baştan aşağı yıkayarak dezenfekte etti.

Van'da okullar yüz yüze eğitim için hazırlanıyor

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Van'da da 21 Eylül 2020 tarihinde yüz yüze eğitim öğretim başlıyor. Fedakar öğretmenler ise görev aldıkları okulları sil baştan temizliyor. Kırmızı Köprü mevkiindeki İzzet Görür Ortaokulunda görev yapan öğretmenler, korona virüs tedbirleri kapsamında boyadan temizliğe en ince detayına kadar okullarını eğitim öğretime hazırlıyor. Öğretmenlerin görev aldığı temizliğin görüntüleri, sosyal medyada hesaplarında büyük beğeni topladı.
Öte yandan, Çatak ilçesinde bulunan Alacayar İlk ve Ortaokulu öğretmenleri ise yüz yüze eğitim öncesi okulu etiketler ve Sağlık Bakanlığının uyarı yazılarıyla donattı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'un iki ilçesinde Koronavirüs vakaları arttıSamsun'un iki ilçesinde Koronavirüs vakaları arttıVali Dağlı Samsun'da iki ilçe sakinlerini uyardıVali Dağlı Samsun'da iki ilçe sakinlerini uyardıSamsun'da kavgayı ayırmak isterken öldürüldüSamsun'da kavgayı ayırmak isterken öldürüldüSamsun'da dolandırıcıların yeni yöntemiSamsun'da dolandırıcıların yeni yöntemiSamsun'da bir başkan daha koronaya yakalandıSamsun'da bir başkan daha koronaya yakalandı

SIRADAKİ HABER