HaberlerAntalya haberKorana virüsü yenen Başkan Yücel mesaiye başladı

Korana virüsü yenen Başkan Yücel mesaiye başladı - Antalya haber

Korona virüs tedavisi gördüğü hastaneden taburcu edildikten sonra evinde izole olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, karantina sürecini tamamlayarak bugün mesaiye başladı.

Korana virüsü yenen Başkan Yücel mesaiye başladı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in, 17 Ağustos'ta şüphe üzerine Alanya Başkent Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde yapılan korona virüs testi pozitif çıktı. Bunun üzerine Yücel, hastanede tedaviye alındı. 12 gün süren tedaviyle sağlığına kavuşan Başkan Yücel, geçen 28 Ağustos'ta taburcu edildi. Evinde izole şekilde yaşamını sürdüren Yücel'e yapılan son test negatif çıktı. Evde karantina sürecini tamamlayan Yücel, bugün mesaiye başladı.

"Ailemle birlikte görevimin başındayım"
Yücel, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, "Yaklaşık 1 aylık zorlu bir sürecin ardından yeniden yuvamda, ailemle birlikte görevimin başındayım. Bu süreçte dualarını esirgemeyen kıymetli hemşehrilerime de teşekkürü bir borç bilirim. İyi ki varsınız. Birlikte daha güçlü, daha güzel hizmetlere" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Teknofest 2020'de Samsun'dan 2 proje finaldeTeknofest 2020'de Samsun'dan 2 proje finaldeHamdi Yıldız: 'Yüz yüze eğitime başlanmalı'Hamdi Yıldız: 'Yüz yüze eğitime başlanmalı'Samsun'da minik öğrencilere ilk teneffüs simidiSamsun'da minik öğrencilere ilk teneffüs simidiBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekBayburt Üniversitesinde coğrafi işaretli Bayburt Balının sağımına başlandı Bayburt Üniversitesinde coğrafi işaretli Bayburt Balının sağımına başlandı

SIRADAKİ HABER