HaberlerKilis haberMESMAP-6 katılımı başvurular 25 Eylül'de son

MESMAP-6 katılımı başvurular 25 Eylül'de son - Kilis haber

ATABDER Başkanı ve Kilis 7 Aralık Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nazım Şekeroğlu, Covid-19 Pandemisi dolayısıyla ertelenen, VI. Uluslararası Akdeniz Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Sempozyumunun 15-17 Ekim 2020 tarihleri arasında Torbalı Ticaret Odası (İzmir)'nda yüz yüze ve on-line katılım şeklinde gerçekleştirileceğini söyledi.

MESMAP-6 katılımı başvurular 25 Eylül'de son

Akdeniz Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Derneği (ATABDER) Başkanı ve 7 Aralık Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Nazım Şekeroğlu, geleneksel hale gelen ve dünyanın dört bir yanından bilim insanlarının bir araya getirildiği, VI. Uluslararası Akdeniz Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Sempozyumunun, KOVİD-19 Pandemisi dolayısıyla ertelenen, VI. Uluslararası Akdeniz Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Sempozyumunun 15-17 Ekim 2020 tarihleri arasında Torbalı Ticaret Odası (İzmir)'nda yüz yüze ve on-line katılım şeklinde gerçekleştirileceğini söyledi. Torbalı Ticaret Odası (İzmir)'nda yüz yüze katılım sağlayacak katılımcılar için her türlü tedbirin alındığını belirten Şekeroğlu, isteyen katılımcıların bildirilerinin on-line olarak sunabileceklerini belirtti. Prof. Şekeroğlu, "Ayrıca, dünyanın dört bir yanından, 40 farklı ülkesi ve ülkemizin seçkin üniversitelerindeki eczacılık, tıp, ziraat, orman, çevre, gıda ve diğer mühendislik alanları ile su ürünleri, biyoloji, kimya, veterinerlik, beslenme ve diyetetik alanlarından birçok uzman toplantıya katkı sağlıyor. Türk Havayollarının resmi ulaşım sponsoru olduğu sempozyuma ulusal ve uluslararası düzeyde birçok resmi-özel kurum ve kuruluş destek vermektedir" dedi.
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konusunda geleneksel bir bilim şöleni haline gelen MESMAP sempozyumlarının uluslararası bilim otoriteleri tarafından kabul gördüğünü belirten Prof. Şekeroğlu, "Şifalı bitkiler alanında dünyaca tanınan bilim insanlarının davetli konuşmacı olarak katılacağı ve akademik teşvik kapsamında değerlendirilen bu uluslararası bilim şenliğinde sunulacak bildirilerden seçilen bilimsel çalışmaların bir kısmının dünyaca tanınmış dergilerde basılacak Sempozyuma katılımlar için son başvuru tarihi 25 Eylül 2020 olarak yapılabilecek" diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 18 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 18 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 19 Eylül Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 19 Eylül Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıTürkiye'nin palamudu Samsun'danTürkiye'nin palamudu Samsun'danFındık fiyatları ne kadar? 21 Eylül Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 21 Eylül Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatlarının 25 lira bandını geçmesi gerekiyorFındık fiyatlarının 25 lira bandını geçmesi gerekiyor

SIRADAKİ HABER