Haberlerİstanbul haber(Özel) Karpuz satan İranlı youtuber, yine gündemde

(Özel) Karpuz satan İranlı youtuber, yine gündemde - İstanbul haber

Beyoğlu'nda lüks otomobilde arkadaşlarıyla karpuz satarak gündeme gelen İran'lı youtuber Milad Hatami, sosyal medyada yine gündem oldu. Lüks aracıyla seyir halindeyken ellerini direksiyondan ayırarak dakikalarca dans eden Hatami, trafiği tehlikeye düşürdü. Hatami o anları bir de sosyal medya hesabından paylaştı.

(Özel) Karpuz satan İranlı youtuber, yine gündemde

Beyoğlu'nda lüks otomobiliyle karpuz satarak bir anda gündem olan İran uyruklu youtuber Milad Hatami, bu kez trafik kurallarını çiğneyerek gündeme geldi. Karpuz sattığı lüks otomobiliyle Levent Büyükdere caddesinde seyreden Hatami, yaptıklarıyla bu kadarına da pes dedirtti. Ellerini direksiyondan çekerek dakikalarca müzik eşliğinde dans eden Hatami, hem kendi hayatını, hem de trafikteki diğer sürücülerin hayatını tehlikeye attı. Hatami, o anları bir de sosyal medya hesabından paylaştı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Çarşamba'daki evinde ölü bulunduSamsun Çarşamba'daki evinde ölü bulunduSamsun'da emekli yarbay dehşet saçtıSamsun'da emekli yarbay dehşet saçtıSamsun'da dur ihtarına uymayan sürücü polise çarpıp kaçtıSamsun'da dur ihtarına uymayan sürücü polise çarpıp kaçtıSamsun'da minibüs otomobile çarpıp kaçtıSamsun'da minibüs otomobile çarpıp kaçtıSamsun'da o gençlerden biri kurtarılamadıSamsun'da o gençlerden biri kurtarılamadı

SIRADAKİ HABER