HaberlerKilis haberGümüşhane Üniversitesi Rektörü Zeybek, Rektör Karacoşkun'u ziyaret etti

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Zeybek, Rektör Karacoşkun'u ziyaret etti - Kilis haber

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ve Rektör Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Ayyıldız, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun'u makamında ziyaret etti.

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Zeybek, Rektör Karacoşkun'u ziyaret etti

Kilis 7 Aralık Üniversitesi rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede, Gümüşhane Üniversitesi ile Kilis 7 Aralık Üniversitesi arasında akademik faaliyetler ve bilimsel etkinlikler ile ilgili konularda iş birliğinin önemine vurgu yapıldı. İki üniversitenin katılımıyla gerçekleştirilebilecek proje ve ortak çalışmalar ele alındığı ziyarette pandemi sürecinde yürütülmesi planlanan eğitim öğretim faaliyetleri konusunda da öne çıkan planlamalar görüşüldü.
Görüşme sonrasında Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, ziyareti nedeniyle Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek'e teşekkür ederek üniversite armalı bir anı tabağı hediye etti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun Terme'de kampanya 347 tablet ile başladıSamsun Terme'de kampanya 347 tablet ile başladıSamsun Üniversitesi'ne TEKNOFEST'te özel ödülSamsun Üniversitesi'ne TEKNOFEST'te özel ödülİstanbul'dan Samsun'a 'mutluluk' taşıdılarİstanbul'dan Samsun'a 'mutluluk' taşıdılarSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyası

SIRADAKİ HABER