HaberlerSamsunspor haberTomane ve Buğra Çağıran Yılport Samsunspor'da

Tomane ve Buğra Çağıran Yılport Samsunspor'da - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor, Kızılyıldız'dan Tomane ve Soül bek Rahman Buğra Çağıran'ı renklerine bağladı

Tomane ve Buğra Çağıran Yılport Samsunspor'da

Yılport Samsunspor'da beklenen transfer gerçekleşti. Kızılyıldız'ın golcüsü António Manuel
Fernandes Mendes (Tomane) Yılport Samsunspor'a imzayı attı.
Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Tomane ve Yeni Malatyaspor'dan Rahman Buğra Çağıran transferini açıkladı. Başkan Yıldırım, "Bu akşam iki güzel transfere imza attık.
Samsunspor'umuza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Tomane (Forvet) ve Rahman Buğra
Çağıran (Sol bek ve orta saha). Samsunspor gümbür gümbür gelecek demiştik! İşte geliyor..." ifadelerini kullandı.
Rahman Buğra Çağıran, geçen sezon Hatayspor'da kiralık olarak oynamıştı.

 

Yılport Samsunspor'dan yapılan açıklamada ise "Sırbistan'ın Kızılyıldız takımında oynayan Portekizli forvet oyuncusu Antonio Manuel Fernandes Mendes (Tomane) ile 3+1 yıllık ve Yeni Malatyaspor takımında oynayan orta saha ve sol bek oyuncusu Rahman Buğra Çağıran ile de 1 yıllık kiralık olarak anlaşma sağlanmıştır. Yıldırım Towers da yapılan imza törenine 27 yaşındaki oyuncu Antonio Manuel Fernandes Mendes (Tomane) ve 25 yaşındaki oyuncu Rahman Buğra Çağıran'ın yanı sıra Başkanımız Yüksel Yıldırım ile Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal da katılmıştır. Oyuncularımızın camiamıza hayırlı olmasını dileriz." denildi.

 

 

İLGİLİ HABERLER

Samsunspor Başkanı Yıldırım'dan 'Bahattin Köse' kararıSamsunspor Başkanı Yıldırım'dan 'Bahattin Köse' kararıKötünün İyisiKötünün İyisiSamsunspor'un kaderidir yalnızlıkSamsunspor'un kaderidir yalnızlıkSamsunspor golcüsüne kavuşuyorSamsunspor golcüsüne kavuşuyorSamsun'da Göbek Büyütecek Bahattin Kocaelispor'da mı?Samsun'da Göbek Büyütecek Bahattin Kocaelispor'da mı?

SIRADAKİ HABER