HaberlerBayburt haberÇanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bayburt'ta

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bayburt'ta - Bayburt haber

Türk tarihine altın harflerle nakşedilen Çanakkale Zaferi'nin gelecek nesillere en iyi şekilde anlatılabilmesi adına şehir şehir gezen Çanakkale Mobil Müzesi Bayburt'ta.

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bayburt'ta

Müze 15 - 16 Eylül 2020 tarihlerinde saat 12:00 ile 21:00 arasında kapılarını açıyor.
Kendinizi adeta Çanakkale Savaşı'nda cephedeymiş gibi hissetmenizi, o ruhu yakalayabilmenizi, o günlere bir nebze olsun tanıklık etmenizi sağlamak amacıyla Bayburt'ta olan müze Covid-19 tedbirlerine uyularak ziyaret edilebilecek.
Bu tedbirler kapsamında müzeye aynı anda en fazla 10 kişi kabul edilecek.
Sosyal mesafe kuralları kapsamında ziyaretçiler arasında 1,5 metre mesafe bırakılmasına dikkat edilecek ve maskesiz kimse müzeye alınmayacak.
0-6 yaş bireyler ebeveynleriyle birlikte müzeye kabul edilecek. Müze görevliler tarafından düzenli olarak dezenfekte edilmekte.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun Çarşamba'da bıçaklı saldırıya uğrayan genç yaralandıSamsun Çarşamba'da bıçaklı saldırıya uğrayan genç yaralandı

SIRADAKİ HABER