Haberlerİstanbul haberBeyoğlu'nda spor kulüplerinin yöneticileri istişare toplantısında buluştu

Beyoğlu'nda spor kulüplerinin yöneticileri istişare toplantısında buluştu - İstanbul haber

Beyoğlu'nda faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin yöneticileriyle bir araya gelen Başkan Yıldız, Beyoğlu Belediyesi'nin spor alanında hayata geçirdiği ve geçirmeyi planladığı projeleri anlattı.

Beyoğlu'nda spor kulüplerinin yöneticileri istişare toplantısında buluştu

Beyoğlu'nda bulunan amatör spor kulüplerinin yöneticileri, Beyoğlu Belediyesi tarafından düzenlenen 'Spor Kulüpleriyle İstişare Toplantısı'nda bir araya geldi. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, Beyoğlu'nun spor alanında gelişmesi için yapılması gereken çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. Spor kulüplerinin yöneticilerinin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Yıldız, Beyoğlu Belediyesi'nin spor alanında hayata geçirdiği ve geçirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi verdi.
Beyoğlu'nun spor alanında gelişmesi için özveriyle çalışacağız
Toplantıda konuşan Başkan Yıldız, Beyoğlu'nun spor alanında gelişmesi için özveriyle çalışmaya devam edeceklerini belirterek, "Beyoğlu'nun futbolda 16 tane spor kulübü, 5 tane de sahası var. İstiyoruz ki spor kulüplerimiz bu sahalardan dönüşümlü olarak eşit bir şekilde istifade etsinler. Geri kalan zamanda da Beyoğlu'nun gençleri buralardan faydalansın" dedi.

İLGİLİ HABERLER

TFF 1. Lig: Bursaspor: 1 - Balıkesirspor: 1 (İlk yarı sonucu) TFF 1. Lig: Bursaspor: 1 - Balıkesirspor: 1 (İlk yarı sonucu)Boluspor - Tuzlaspor maçının ardından Boluspor - Tuzlaspor maçının ardındanTFF 1. Lig: Adanaspor: 5 - Altınordu: 2 TFF 1. Lig: Adanaspor: 5 - Altınordu: 2Türk Telekom, Süper Lig'de 4'te 3 yaptı Türk Telekom, Süper Lig'de 4'te 3 yaptıElazığ İl Özel İdare, Aziz Akkaya ile anlaştı Elazığ İl Özel İdare, Aziz Akkaya ile anlaştı

SIRADAKİ HABER