HaberlerAtakum haberKorona Karantinasındakiler Atakum Belediyesi'ne emanet

Korona Karantinasındakiler Atakum Belediyesi'ne emanet - Atakum haber

Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Samsun'daki sorumluluk alanlarında koronavirüs teşhisi konmuş ya da hastalık şüphesi nedeniyle evlerinde kalmaları zorunlu olan yurttaşların karantina kurallarına uyup uymadıklarını denetliyor.

Korona Karantinasındakiler Atakum Belediyesi'ne emanet

Samsun'da Koronavirüs testleri pozitif çıkan ya da temaz nedeniyle karantinaya alınanların takibini Atakum Belediyesi yapıyor. Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, haklarında karantina kararı alınanları belirli periyodlarla ziyaret ederek karantina kurallarına uyup uymadıklarını belirliyor.
Atakum Kaymakamlığı tarafından oluşturulan listeyle Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine her gün denetime çıkıyor ve karantina altındakileri tek tek evlerinde olup olmadıklarını kontrol ediyor. Zabıta ekipleri uzaktan yaptıkları görüşmelerle kontrol edilen yurttaşlara, Atakum Kaymakamı Kemal Yıldız ve Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'nin geçmiş olsun dilekleri iletiliyor.

İLGİLİ HABERLER

Başkan Demir: Samsun, Türkiye'de yatay kalkınmayı başaran en iyi il olacakBaşkan Demir: Samsun, Türkiye'de yatay kalkınmayı başaran en iyi il olacakSamsunlular Atakum'da 200 öğrenciyi giydirdiSamsunlular Atakum'da 200 öğrenciyi giydirdiSamsun Çarşamba'nın yumurta topuk ayakkabısı ve sekiz köşe kasketi tescillediSamsun Çarşamba'nın yumurta topuk ayakkabısı ve sekiz köşe kasketi tescillediİlkadım Belediyesinden dezenfekte seferberliği İlkadım Belediyesinden dezenfekte seferberliğiSamsun Büyükşehir Belediyesi kayaları sanat eserine dönüştürüyor Samsun Büyükşehir Belediyesi kayaları sanat eserine dönüştürüyor

SIRADAKİ HABER