HaberlerKayseri haberKabakcı, tesis ziyaretlerine devam ediyor

Kabakcı, tesis ziyaretlerine devam ediyor - Kayseri haber

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, il müdürlüğüne bağlı tesisleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kabakcı, tesis ziyaretlerine devam ediyor

Mimarsinan Stadı, Erkilet Stadı, KadirHas Kongre Merkezi, Argıncık Amatör Spor Tesisleri ve Atatürk Spor Salonu'nda incelemelerde bulunan İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı tesis amirlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kayseri'nin spor tesisleri açısından zengin olduğumu söyleyen Kabakcı, "Kayseri'de Gençlik Spor il Müdürlüğü, diğerk kurum ve kuruluşlar ile birlikte belediyelerinde katkısı ile tesisleşmesini tamamlamış bir şehir. Bu açıdan bizde bu tesisleri daha yakından tanıyarak işleyişi sorunsuz devam ettirmek istiyoruz" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Sivasspor, Villarreal maçına hazır Sivasspor, Villarreal maçına hazırTFF 1. Lig: Balıkesirspor: 0 - Boluspor: 0 (İlk yarı sonucu) TFF 1. Lig: Balıkesirspor: 0 - Boluspor: 0 (İlk yarı sonucu)Son şampiyondan bol gollü başlangıç Son şampiyondan bol gollü başlangıçTFF 1. Lig: Giresunspor: 2 - Adanaspor: 0 (İlk yarı) TFF 1. Lig: Giresunspor: 2 - Adanaspor: 0 (İlk yarı)Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden ilçelere spor tesisi atağı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden ilçelere spor tesisi atağı

SIRADAKİ HABER