HaberlerKütahya haberVali Ali Çelik, Covid-19 tedbirlerini denetledi

Vali Ali Çelik, Covid-19 tedbirlerini denetledi - Kütahya haber

Kütahya Valisi Ali Çelik, Covid-19 tedbirleri kapsamında rehberlik edici ve bilinçlendirmeye yönelik denetimlerini sürdürüyor.

Vali Ali Çelik, Covid-19 tedbirlerini denetledi

Vali Ali Çelik, vatandaşın en yoğun bulunduğu bölgelerden biri olan Ulu Cami çevresinde Covid-19 denetimlerinin uygulanıp uygulanmadığını yerinde inceledi. Lokanta, çay ocağı ile diğer iş yerlerini ziyaret eden Vali Çelik, Covid-19 tedbirleri hakkında bilgilendirmelerde bulunarak kurallara uyan iş yeri sahiplerine teşekkür etti.
İnceleme ziyareti esnasında sokakta gördüğü vatandaşları da bilgilendirmeyi ihmal etmeyen Vali Ali Çelik, maske, mesafe ve temizlik hatırlatması yaptı. Salgın riskinin sürdüğünü kaydeden ve tedbirlere harfiyen uyulması gerektiğini belirten Çelik, salgınının yayılmasını önlemek için Kütahyalılardan kalabalık ortamlarda bulunmamalarını, mümkünse misafir kabul etmemelerini istedi.
Vali Çelik'e İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kırbaç ile İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç eşlik etti.

İLGİLİ HABERLER

Romatoid Artrit Kalp Sağlığını EtkileyebilirRomatoid Artrit Kalp Sağlığını EtkileyebilirTüm Yönleriyle MenopozTüm Yönleriyle MenopozBitlis'te köy ilkokulu ve ortaokulu karantinaya alındı Bitlis'te köy ilkokulu ve ortaokulu karantinaya alındıMalatya'da bir mahalle karantinaya alındı Malatya'da bir mahalle karantinaya alındıCovid-19 nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarına meslektaşlarından anlaCovid-19 nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarına meslektaşlarından anla

SIRADAKİ HABER