HaberlerBalıkesir haberKızıksaspordan Başkan Barçın'a kupalı teşekkür

Kızıksaspordan Başkan Barçın'a kupalı teşekkür - Balıkesir haber

1. Amatör küme de mücadele edecek olan Kızıksaspor Başkanı Hüseyin Biçer Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kızıksaspordan Başkan Barçın'a kupalı teşekkür

Geçtiğimiz sezon Marmara Gurubu 2.Amatör kümede mücadele ederken, şampiyon olarak 1. Amatör kümeye yükselen Kızıksaspor Ocak ayında başlaması planlanan sezonda Marmara Gurubu 1. Amatör küme de mücadele edecek. Kızıksaspor Kulüp Başkanı Hüseyin Biçer, aldıkları şampiyonluk kupası ile birlikte Belediye Başkanı Tancan Barçın'a teşekkür ziyaretinde bulundular. Geçen sezon Kızıksaspor'un ulaşım ve yemek giderlerini karşıladığını söyleyen Biçer, bu yıl da ayni yardım ve ilgiyi beklediklerini söylediler.
Belediye Başkanı Barçın ise "Manyasspor'da ,Kızıksaspor'da bizim takımlarımız, bunun dışında karate takımımız da var, bütçeden spor için ayrılan parayı kuruşuna kadar bu kulüplerimize adil olarak harcadık. Yardımlarımız bu yılda devam edecektir, ama ben çevre ilçe takımlarından transfere karşıyım, kendi gençliğimiz ile bunu sürdürelim" dedi.

İLGİLİ HABERLER

TFF 1. Lig: Bursaspor: 1 - Balıkesirspor: 1 (İlk yarı sonucu) TFF 1. Lig: Bursaspor: 1 - Balıkesirspor: 1 (İlk yarı sonucu)Boluspor - Tuzlaspor maçının ardından Boluspor - Tuzlaspor maçının ardındanTFF 1. Lig: Adanaspor: 5 - Altınordu: 2 TFF 1. Lig: Adanaspor: 5 - Altınordu: 2Türk Telekom, Süper Lig'de 4'te 3 yaptı Türk Telekom, Süper Lig'de 4'te 3 yaptıElazığ İl Özel İdare, Aziz Akkaya ile anlaştı Elazığ İl Özel İdare, Aziz Akkaya ile anlaştı

SIRADAKİ HABER