HaberlerMuş haberKaymakam İlidi'den korona virüs denetimi

Kaymakam İlidi'den korona virüs denetimi - Muş haber

MUŞ (İHA) – Muş'un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet İlidi, korona virüs tedbirleri kapsamında ilçede gerçekleştirilen denetimlere katıldı.

Kaymakam İlidi'den korona virüs denetimi

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen genelge kapsamında Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet İlidi de, kontrollü sosyal hayat için katıldığı denetimlerde gerekli uyarılarda bulundu. Maske, mesafe ve temizlik konusunda uyarılar yapan İlidi, ilçe genelinde sosyal mesafe kurallarına uymakla beraber vatandaşların maske takma zorunluluklarının bilincinde olduğunu belirtti.
Bulanık ilçesindeki denetimlere İlçe Emniyet Müdürü Mesut Irmak, İlçe Sağlık Müdürü Rıdvan Selvi ve Yazı İşleri Müdürü Abdulhakim Erdoğan da katıldı.

İLGİLİ HABERLER

Kadem'in Kongresinde 'Pandemi Sürecinde Kadın' KonuşulacakKadem'in Kongresinde 'Pandemi Sürecinde Kadın' KonuşulacakSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarSamsun'da okul atölyesinde elektrikli motosiklet yaptılarOMÜlü Prof. Dr. Aksoy açıkladı: Bir deney faresi 10 bin TLOMÜlü Prof. Dr. Aksoy açıkladı: Bir deney faresi 10 bin TLBartın Üniversitesi'nin bir projesi daha kabul edildi Bartın Üniversitesi'nin bir projesi daha kabul edildiDüzce Üniversitesi Cumhuriyet Bayramı'nı etkinliklerle kutladı Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Bayramı'nı etkinliklerle kutladı

SIRADAKİ HABER