HaberlerŞırnak haberŞırnak'ta korona virüs denetimi

Şırnak'ta korona virüs denetimi - Şırnak haber

Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan ve Belediye Başkanı Mehmet Yarka kentte sosyal mesafe, maske ve hijyen denetimi gerçekleştirdi.

Şırnak'ta korona virüs denetimi

Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka ile birlikte, Vakıfkenet Mahallesi Aliker sokakta sosyal mesafe, maske ve hijyen denetimi yaptı. Denetimlerde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Vali Pehlivan, halkın kurallara uymasını istedi. Denetimleri sırasında konuşan Vali Pehlivan, İçişleri Bakanlığının ülke genelindeki 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' denetim faaliyetleri kapsamında, korona virüs denetimlerinin devam ettiğini söyledi.
Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka ise vatandaşları korona virüs tedbirlerine uymaya davet etti.
Vali Pehlivan Başkan Yarka ile birlikte her mahalleye semt pazarı projesi kapsamında ilki Vakıfkent Mahallesinde yapılan semt pazarı ve 20. Caddede yapılan yol genişletme ile taş duvar çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Yarka incelemelerde semt pazarı, yol genişletme ve taş duvar çalışmalarına ilişkin Vali Pehlivan'a gelinen son aşamaya ilişkin bilgi verdi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Sağlık Müdürü Oruç Uyardı: Grip Mi, Korona Mı Korkusu YaşamayınSamsun Sağlık Müdürü Oruç Uyardı: Grip Mi, Korona Mı Korkusu YaşamayınAstım Belirtileri Kişiye Göre DeğişebilirAstım Belirtileri Kişiye Göre DeğişebilirKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirTüm Yönleriyle MenopozTüm Yönleriyle MenopozBalıkesir İl Sağlık Müdürü, Bursa'ya atandı Balıkesir İl Sağlık Müdürü, Bursa'ya atandı

SIRADAKİ HABER