HaberlerKayseri haberKaratede kuşak heyecanı

Karatede kuşak heyecanı - Kayseri haber

Karate İl Temsilciliği 2020 yıllı faaliyet programında yer alan Karate Kyu Kuşak Sınavı Talas Spor Salonunda yapıldı.

Karatede kuşak heyecanı

Yoğun katılımla yapılan kuşak sınavı İl Temsilcisi Mustafa Altınok, Antrenörler Fatih Güneş ve Türkiye Karate Federasyonu Sağlık kurulu üyesi ve Erciyes Üniversitesi Tıp fakültesi Başhekim Yardımcısı Doç.Dr Alper Kemaloğlu nezaretinde yapıldı. Kuşak sınavı sonucunda başarılı olan sporculara kuşakları ve sertifikaları düzenlenen törenle takdim edildi. Törene sporcular, aileleri ve İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik katıldı.
Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, kuşak sınavını başarıyla geçen sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

İLGİLİ HABERLER

TFF 1. Lig: Bursaspor: 1 - Balıkesirspor: 1 (İlk yarı sonucu) TFF 1. Lig: Bursaspor: 1 - Balıkesirspor: 1 (İlk yarı sonucu)Boluspor - Tuzlaspor maçının ardından Boluspor - Tuzlaspor maçının ardındanTFF 1. Lig: Adanaspor: 5 - Altınordu: 2 TFF 1. Lig: Adanaspor: 5 - Altınordu: 2Türk Telekom, Süper Lig'de 4'te 3 yaptı Türk Telekom, Süper Lig'de 4'te 3 yaptıElazığ İl Özel İdare, Aziz Akkaya ile anlaştı Elazığ İl Özel İdare, Aziz Akkaya ile anlaştı

SIRADAKİ HABER