HaberlerKarabük haberValiden vatandaşlara seyahat uyarısı

Validen vatandaşlara seyahat uyarısı - Karabük haber

Karabük Valisi Fuat Gürel, korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle vatandaşlara iller arası seyahatten kaçınmaları konusunda uyarıda bulundu.

Validen vatandaşlara seyahat uyarısı

Vali Gürel, yaptığı açıklamada, tedbirlere titizlikle uyulması gerektiğini söyledi.
Maske, mesafe ve temas kurallarına uyulmasını isteyen Gürel, "Korona virüsle mücadelemiz devam etmektedir. Salgından sağlıklı bir toplum ve güçlü bir ülke olarak çıkabilmek için tedbirlere sabırla ve titizlikle uymaya devam etmeliyiz. Tedbir, hastalık tehdidinden daha güçlüdür. Temizlik, maske ve mesafe kuralları bizi virüsten korur. Sizler de ailenizi, iş arkadaşlarınızı, dostlarınızı ve etrafınızdaki insanları korumak, hayatlarını riske atmamak için kurallara uymaya ve tedbir almaya lütfen devam edin. Zorunlu olmadıkça iller arası seyahat etmekten kaçının. Evinizde, dışarıdaki herhangi bir ortamda, aile fertleriniz dışında birileriyle bir araya gelmek zorunda iseniz, maske takma ve fiziki mesafe kurallarını aklınızdan çıkarmayın. Kalabalık ortamlardan lütfen uzak durun. En büyük kazancımız sağlığımız olsun. Unutmayın, hep birlikte başaracağız" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Medicana'nın 'Hayat Kurtarmak için Yarıştayız' etkinliği bu yıl sanal olacakMedicana'nın 'Hayat Kurtarmak için Yarıştayız' etkinliği bu yıl sanal olacakSamsun'da korona taraması tamamlandıSamsun'da korona taraması tamamlandı110 yaşında korona virüsü yendi110 yaşında korona virüsü yendiSakarya Üniversitesine isteyen herkese korona testi yapılacak Sakarya Üniversitesine isteyen herkese korona testi yapılacakMalatya'da bir mahallede karantina uygulaması Malatya'da bir mahallede karantina uygulaması

SIRADAKİ HABER