HaberlerAmasya haberVali Masatlı'dan kamu yatırımlarına yakın takip

Vali Masatlı'dan kamu yatırımlarına yakın takip - Amasya haber

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Milletvekili M. Levent Karahocagil ile birlikte merkezde inşaatları devam eden kamu yatırımlarını inceledi.

Vali Masatlı'dan kamu yatırımlarına yakın takip

Vali Mustafa Masatlı, merkez ilçede yapımı devam eden Gençlik ve Spor Müdürlüğü hizmet binası ve sosyal tesisler, İl Müftülüğü hizmet binası ve Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi inşaatlarında incelemelerde bulundu.
Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, İl Müftüsü Vekili Harun Aydoğdu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Kadir Kılıç, Çevre Şehircilik İl Müdürü Ahmet Özkan Kaya ve İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz'in de yer aldığı incelemede Vali Masatlı, Gençlik ve Spor Müdürlüğü hizmet binası ve sosyal tesisler, İl Müftülüğü ve Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi inşaatları hakkında bilgi aldı.
Hükümetin yaptığı düzenleme ve alınan tedbirlerle yeni hizmet binalarının daha kaliteli, depreme daha dayanıklı ve vatandaş odaklı hizmet anlayışına uygun yapıldığını belirten Vali Masatlı, Amasya'ya büyük katkı sunacak binaların hayırlı olmasını diledi.

İLGİLİ HABERLER

'Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek''Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek'Samsun'da araç pert oldu, kimsenin burnu bile kanamadıSamsun'da araç pert oldu, kimsenin burnu bile kanamadıİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getirenler adliyedeİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getirenler adliyedeSamsun'da silahla yaralama şüphelisi tutuklandıSamsun'da silahla yaralama şüphelisi tutuklandı7. kattan düşen genç kız hayatını kaybetti7. kattan düşen genç kız hayatını kaybetti

SIRADAKİ HABER