HaberlerOrdu haberAltınordu'nun sokaklarında dezenfekte çalışmaları sürüyor

Altınordu'nun sokaklarında dezenfekte çalışmaları sürüyor - Ordu haber

Ordu'nun Altınordu Belediyesi tarafından, korona virüs salgının yayılmasını engellemek adına temizlik ve dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

Altınordu'nun sokaklarında dezenfekte çalışmaları sürüyor

Altınordu Belediyesi tarafından yürütülen belediyecilik hizmetleri devam ederken, bir yandan da toplum sağlığının korunması adına korona virüs tedbirleri kapsamında, dezenfeksiyon ve hijyen çalışmaları da sürüyor. Bu kapsamda ekipler, Başkan Aşkın Tören'in talimatıyla kentin en eski bölgelerinden olan Zaferimilli Mahalelsi'nde temizlik ve dezenfekte çalışmalarını yürüttü. Çalışmalar kapsamında ekipler, cadde ve sokaklarda süpürme ile köpüklü yıkama, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince park ve yeşil alanlarda ot biçme, bakım onarım ve genel temizlik, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ise kaldırım ve parke tamirat çalışması gerçekleştirdi.
Mahalle muhtarı ve sakinleri, çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirttiler.

İLGİLİ HABERLER

Samsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun'da 5. kattan atlayarak intihar ettiSamsun'da 5. kattan atlayarak intihar etti'Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek''Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek'Samsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıSamsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp ettiSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp etti

SIRADAKİ HABER