HaberlerAfyonkarahisar haberİl Sağlık Müdürlüğünden 'Acil Servis Seviyelendirme Denetimi'

İl Sağlık Müdürlüğünden 'Acil Servis Seviyelendirme Denetimi' - Afyonkarahisar haber

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından kentteki özel bir hastanede 'Acil Servis Seviyelendirme Denetimi' yapıldı.

İl Sağlık Müdürlüğünden 'Acil Servis Seviyelendirme Denetimi'

Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı personeli, Eczacılık Birim Sorumlusu, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Acil Tıp Uzmanı ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde görevli mimar tarafından yapılan denetimde, hastanenin ilgili bölüm ve birimleri gezilerek puan verildi.
Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Hakan Güdücü'nün koordinesinde gerçekleştirilen denetimde, hastanenin fiziki, ilaç ve medikal donanımı kontrol edilerek personel ve yönetimsel yeterliliğine de bakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da korona taraması tamamlandıSamsun'da korona taraması tamamlandı110 yaşında korona virüsü yendi110 yaşında korona virüsü yendiDiyarbakır'da bisiklet kulübü sağlıkçılar için pedal çevirdi Diyarbakır'da bisiklet kulübü sağlıkçılar için pedal çevirdiSağlık Bakanı Koca: "21 can kaybımız var, 435 kişi halen tedavi görüyor" Sağlık Bakanı Koca: "21 can kaybımız var, 435 kişi halen tedavi görüyor"Sağlık çalışanlarının dakikalarca kalp masajı yaptığı şahıs kurtarılamadı Sağlık çalışanlarının dakikalarca kalp masajı yaptığı şahıs kurtarılamadı

SIRADAKİ HABER