HaberlerDüzce haberMuhtarlıkta öğrenciler için ders noktası kurdu

Muhtarlıkta öğrenciler için ders noktası kurdu - Düzce haber

DÜZCE (İHA) – Düzce'nin Aydınpınar Köyü'nde köy muhtarı Sinan Gündoğdu, uzaktan eğitim kapsamında bulunan öğrencilerin bilgisayar sorununu muhtarlıkta oluşturduğu merkezle çözdü.

Muhtarlıkta öğrenciler için ders noktası kurdu

Korona virüs nedeni ile okullara gidemeyen ve uzaktan eğitim alan öğrencilerden evinde bilgisayar olmayanlar için Düzce'nin Aydınpınar köyünde köy muhtarı Sinan Gündoğdu güzel bir proje başlattı. Gündoğdu kendi evinde bulunan bilgisayarları muhtarlığa getirerek hazırlıklarını yaptı. Öğrencilerin Akşam saatlerinde olan derslerini yapmaları için muhtarlık içerisinde iki bilgisayar kurulumu yaptı. Öğrenciler muhtarlığa giderek derslerini çalışabileceğini belirten Gündoğdu: "Öğrencilerimizin yanında olmak istedik. Böyle bir çalışma yaptık. İnşallah ilerleyen süreçlerde sayıyı biraz daha arttırabiliriz" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun'da 30 yaşındaki genç tabancayla kendini vurduSamsun'da 30 yaşındaki genç tabancayla kendini vurduSamsun'da 5. kattan atlayarak intihar ettiSamsun'da 5. kattan atlayarak intihar ettiDün evlendi bugün intihar ettiDün evlendi bugün intihar ettiÜnye'de kamyonet kaldırımdaki yayaya çarptı: 1 ölüÜnye'de kamyonet kaldırımdaki yayaya çarptı: 1 ölü

SIRADAKİ HABER