HaberlerArdahan haberVali Hüseyin Öner'in eşi Zehra Mine Öner, Göle ilçesinde Şehit ailesi ve kadın e

Vali Hüseyin Öner'in eşi Zehra Mine Öner, Göle ilçesinde Şehit ailesi ve kadın e - Ardahan haber

Ardahan Valisi Hüseyin Öner'in eşi Zehra Mine Öner, Göle ilçesinde iki şehit ailesi ve iki kadın esnafı ziyaret etti.

Vali Hüseyin Öner'in eşi Zehra Mine Öner, Göle ilçesinde Şehit ailesi ve kadın e

Göle ilçesine giden Zehra Mine Öner, Şehitler Yakup Genç ve Recep Kılıç'ın ailelerini ziyaret etti. Şehit aileleriyle bir süre sohbet eden Zehra Mine Öner, bir kez daha ailelerin acılarını paylaştı.
Zehra Mine Öner, Göle ilçe merkezinde esnaflık yapan manifatura işletmecisi Filiz Topçu ve giyim mağazası işletmecisi Zehra Azad'ı işyerlerinde ziyaret etti.
Kadın esnafların işlerinin durumu hakkında bilgiler alarak, girişimcilikleri dolayısıyla tebrik eden Zehra Mine Öner, kadınların iş hayatına atılmalarının önemli olduğunu söyledi ve bu işletmelerinin sayısının çoğalması temennisinde bulundu.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getirenler adliyedeİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getirenler adliyedeSamsun'da esrar operasyonu: 2 gözaltıSamsun'da esrar operasyonu: 2 gözaltıKazada can veren Samsunlu polis toprağa verildiKazada can veren Samsunlu polis toprağa verildiSamsun'da kovalamacada yakalanan araçtan esrar çıktıSamsun'da kovalamacada yakalanan araçtan esrar çıktıSamsun cezaevi eski çalışanı FETÖ'den gözaltındaSamsun cezaevi eski çalışanı FETÖ'den gözaltında

SIRADAKİ HABER