HaberlerMoskova haberErmenistan Başbakanı Paşinyan: "Çok fazla zayiatımız var"

Ermenistan Başbakanı Paşinyan: "Çok fazla zayiatımız var" - Moskova haber

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, halka sesleniş konuşmasında çok fazla zayiatlarının olduğunu ifade etti.

Ermenistan Başbakanı Paşinyan:

Azerbaycan ordusunun Ermenistan'ın işgal ettiği topraklara yönelik operasyonları sürerken, Ermenistan tarafında panik havası devam ediyor. Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan bugün halka seslendi. Ermenistan ve Rus basınında geniş yer alan konuşmasında Paşinyan, Azerbaycan'a karşı direnmekte olduklarını ifade ederek, Azerbaycan'ın eşi benzeri görülmemiş şekilde saldırdığını belirtti.
Devlet Başkanlığına ait sosyal medya hesaplarında Rusça, Ermenice ve İngilizce olarak yayınlanan konuşmada Paşinyan'ın oldukça gergin olduğu gözlemlendi. Başbakan Paşinyan, "Gönüllülerimiz ile kutsal toprakları kurtarmak için başlattığımız savaşın üzerinden 1 hafta geçti. Çok fazla sivil ve askeri kaybımız var ancak düşman stratejimizi hala çözemedi. Askerlerimiz ve gönüllülerimiz hiçbir çabadan kaçınmıyor ve eşi benzeri görülmemiş kahramanlık örneği gösteriyor" diyerek halkına moral vermeye çalıştı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Demir gözyaşlarıyla uğurlandıSamsun CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Demir gözyaşlarıyla uğurlandıFransa'da sokağa çıkma yasağının detayları açıklandı Fransa'da sokağa çıkma yasağının detayları açıklandıÇalımbay: "Bizim iddiamız devam ediyor" Çalımbay: "Bizim iddiamız devam ediyor"Yan yatan binada arama kurtarma çalışmaları devam ediyor Yan yatan binada arama kurtarma çalışmaları devam ediyorMHP İstanbul Milletvekili Erdem, Mardin İl Başkanlığını ziyaret etti MHP İstanbul Milletvekili Erdem, Mardin İl Başkanlığını ziyaret etti

SIRADAKİ HABER