HaberlerHakkari haberAK Parti heyeti Kato Dağı bölgesinde

AK Parti heyeti Kato Dağı bölgesinde - Hakkari haber

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) heyeti, Kato Dağı uzantısında bulunan köyleri ziyaret etti.

AK Parti heyeti Kato Dağı bölgesinde

AK Parti Hakkari İl Başkanı Emrullah Gür ve beraberindeki partililer, köy ve mezralardaki ziyaretlerini sürdürüyor. Kato Dağı uzantısındaki Geçitli ve Işık köylerinde ziyaretlerde bulunan Başkan Gür ve beraberindeki partililer, köylüler tarafından coşkuyla karşılandı. Sorun ve sıkıntılarını birebir AK Parti heyetine anlatma fırsatı bulan köylüler, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Huzur ve güvenin sağlandığı köylerde halkın huzur içinde tarım ve hayvancılıkla uğraştığını belirten Başkan Gür; il, ilçe, köy ve mezralara yönelik ziyaretlerinin sürdüğünü söyledi. Halkın sorun ve sıkıntılarını birebir dinlediklerini ifade eden Başkan Gür, bölgedeki ziyaretlerinin süreceğini belirtti. Hakkari Valiliğinin almış olduğu korona virüs tedbirlerine de uyulması uyarısında bulunan Başkan Gür, pandemi dönemi sürecini ise en kısa sürede milletçe atlatacaklarını ifade etti. Başkan Gür, çocuklarla da yakından ilgilenerek çikolata ikram etti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'dan Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tepkiSamsun'dan Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tepkiBakan Ersoy 5 bin 500 yıllık antik kentte incelemelerde bulundu Bakan Ersoy 5 bin 500 yıllık antik kentte incelemelerde bulunduIrak'taki protestolarda şiddet olayları artarak devam ediyor Irak'taki protestolarda şiddet olayları artarak devam ediyorAzerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev:Bakan Ersoy, Çerkeş'te bir dizi ziyarette bulundu Bakan Ersoy, Çerkeş'te bir dizi ziyarette bulundu

SIRADAKİ HABER