HaberlerKaraman haberKaraman'da tedbirlere uyan işletmelere 'Güvenilir' yazılı flama

Karaman'da tedbirlere uyan işletmelere 'Güvenilir' yazılı flama - Karaman haber

Karaman'da korona virüs tedbirlerine eksiksiz uyan esnaf ve işletmelere 'Güvenilir' yazılı flama bayrak verildi.

Karaman'da tedbirlere uyan işletmelere 'Güvenilir' yazılı flama

Korona virüs tedbirleri kapsamında alınan kararlara eksiksiz riayet eden esnaf ve işletmeler tespit edildi. Külhan Mahallesi ile 1. İstasyon Caddesi üzerinde faaliyet gösteren ve yapılan denetimlerde maske kullanımı, fiziki mesafenin korunması ve temizlik kurallarına uydukları belirlenen işletme ve esnaflara Karaman Valiliği tarafından yaptırılan "Bu işyeri korona virüs tedbirleri kapsamında güvenlidir" yazılı flama bayraklar Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık tarafından verildi.
Ziyaret ettiği işletme sahipleriyle bir süre sohbet ederek korona virüs salgınına karşı alınan tedbirlere riayet ettikleri ve gösterdikleri hassasiyet nedeniyle işyeri sahiplerine teşekkür eden Vali Işık, virüsü hayatımızdan tamamen çıkarabilmek ve bu sinsi düşmandan kurtulabilmek için topyekun mücadele verilmesi gerektiğini belirterek, alınan tedbirlerin uygulanması noktasında herkesin hassasiyeti göstermesini istedi.
Vali Işık'a esnaf ziyaretlerinde İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay İsmail Şahin'de eşlik etti.

İLGİLİ HABERLER

OMÜ'deki çalışma ortaya koydu: Uzun süre kullanılan maskeler mikrop saçıyorOMÜ'deki çalışma ortaya koydu: Uzun süre kullanılan maskeler mikrop saçıyorSağlık Bakanı Koca 7 ilin sağlık müdürüyle konuştu Sağlık Bakanı Koca 7 ilin sağlık müdürüyle konuştuBabasını bıçaklayıp komşularına "ambulans çağırın" dedi Babasını bıçaklayıp komşularına "ambulans çağırın" dediKuşadası'ndaki izinsiz dans gecesinde 4 kişi korona virüse yakalandı Kuşadası'ndaki izinsiz dans gecesinde 4 kişi korona virüse yakalandıBakan Koca: "Salgının İstanbul'daki seyrini masaya yatırdık" Bakan Koca: "Salgının İstanbul'daki seyrini masaya yatırdık"

SIRADAKİ HABER