Haberlerİstanbul haber(Özel) Poğaça hırsızı kameraya böyle yakalandı

(Özel) Poğaça hırsızı kameraya böyle yakalandı - İstanbul haber

Sancaktepe'de bir kişi, marketin önünde bulunan bir kasa poğaçayı çalarak kaçtı. Şahsın poğaça çaldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

(Özel) Poğaça hırsızı kameraya böyle yakalandı

Olay, Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi'nde bir marketin önünde geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi, marketin önünde yere bırakılan bir kasa poğaçayı gözüne kestirdi. O sırada çevrede kimsenin olmadığını düşünen şahıs, yerde duran poğaça dolu kasayı aldığı aldığı gibi kaçtı. Şahsın poğaça dolu kasayı çaldığı anlar güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Görüntülerde, marketin önündeki poğaça dolu kasaya yönelen şahıs, kasayı alarak hızla olay yerinden kaçıyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da sokak ortasında yere yığılan 14 yaşındaki çocuk kurtarılamadıSamsun'da sokak ortasında yere yığılan 14 yaşındaki çocuk kurtarılamadıSamsun'da eski kız arkadaşını bıçakladıSamsun'da eski kız arkadaşını bıçakladı11 suçtan aranıyordu Samsun'da baskında yakalandı11 suçtan aranıyordu Samsun'da baskında yakalandıSamsun'da 16 yaşındaki oğlu babasını bıçakladıSamsun'da 16 yaşındaki oğlu babasını bıçakladıKız kavgası cinayetle bittiKız kavgası cinayetle bitti

SIRADAKİ HABER