HaberlerAydın haberNazilli'deki cinayetin üçüncü şüphelisi de yakalandı

Nazilli'deki cinayetin üçüncü şüphelisi de yakalandı - Aydın haber

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 30 Ağustos tarihinde bir iş yerinde işlenen cinayetin üçüncü şüphelisi de polis tarafından kovalamaca sonucu yakalandı.

Nazilli'deki cinayetin üçüncü şüphelisi de yakalandı

Edinilen bilgiye göre, 30 Ağustos 2020 günü Dallıca Mahallesi'ndeki bir işyerinde meydana gelen ve İ.A. isimli şahsın öldürülmesi olayından sonra H.A., ve Y. Ç. isimli şüphelileri yakalayan Nazilli Polisi son şüphelinin peşine düştü. Ekipler yaptıkları çalışmada, üçüncü şüpheli İ.G.' yi Kuşadası'ndan çaldığı motosiklet ile kovalamaca sonucu yakaladı. İ. G.'nin üzerinden bir miktar para ile bir adet tabanca ve bu tabancaya ait 8 adet fişek ile bir miktar esrar maddesi ele geçirildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da anaokulu öğretmeni not bırakıp intihar ettiSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıSamsun'da bir genci pompalı tüfekle yaraladıSamsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıSamsun'da bir ATM'de daha dolandırıcı düzeneği çıktıLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşLeyla, miras kavgası kurbanı olmuşSamsun'da kokain operasyonu: 3 kişi gözaltındaSamsun'da kokain operasyonu: 3 kişi gözaltında

SIRADAKİ HABER