HaberlerBalıkesir haberGömeç'te Eşref Uslu farkı

Gömeç'te Eşref Uslu farkı - Balıkesir haber

Balıkesir'in Gömeç ilçesinde, kısa bir süre önce Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Başkanı seçilen Eşref Uslu görevinbe hızlı başladı.

Gömeç'te Eşref Uslu farkı

Göreve geldir gelmez AK Parti'ye modern bir ilçe binası kazandıran Başkan Uslu, dur durak bilmeden gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında roman mahallesinde yaşayan engelli bir çocuğa da akülü sandalye temin edilmesini sağladı.
Bu kapsamda; Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Çakar'ın destekleriyle temin ettikleri akülü sandalyeyi ihtiyaç sahibi vatandaşlardan merhum Rasim Demirtaş'ın engelli Kızı Ebru Demirtaş 'a teslim eden Eşref Uslu, Demirtaş Ailesi'ni sevindirdi.
Gömeç'te sıkılmadık el, adım atılmadık bir karış yer bırakmadan çalışmalarını sürdüren AK Parti Gömeç İlçe Başkanı Uslu ve ekibi, tıpkı Ebru Demirtaş gibi ihtiyaç sahibi olan vatandaşların sorunlarının çözümlenmesi için faaliyetlerine ara vermeden sürdüreceklerinin de mesajlarını vermeyi ihmal etmiyorlar.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Ersoy 5 bin 500 yıllık antik kentte incelemelerde bulundu Bakan Ersoy 5 bin 500 yıllık antik kentte incelemelerde bulunduIrak'taki protestolarda şiddet olayları artarak devam ediyor Irak'taki protestolarda şiddet olayları artarak devam ediyorAzerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev:Bakan Ersoy, Çerkeş'te bir dizi ziyarette bulundu Bakan Ersoy, Çerkeş'te bir dizi ziyarette bulunduMHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır'da halkı dinledMHP İstanbul milletvekili ve Diyarbakır İl teşkilatı, Diyarbakır'da halkı dinled

SIRADAKİ HABER