HaberlerDenizli haberDenizli'de 2 ev yangından sonra kullanılmaz hale geldi

Denizli'de 2 ev yangından sonra kullanılmaz hale geldi - Denizli haber

Denizli'de farklı günlerde 2 ev yangını meydana geldi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesinin ardın söndürülen evlerde maddi hasar meydana gelirken ölen yada yaralanan olmadı.

Denizli'de 2 ev yangından sonra kullanılmaz hale geldi

Yangın, Pamukkale ilçesi Karakova ve Eskihisar mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı her 2 evden de bir anda alevler yükselmeye başladı. Çevredeki vatandaşların ve ev sahiplerinin durumu fark etmesi üzerine itfaiye ekiplerini arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangınlara yoğun bir şekilde müdahale ederek söndürdü. Her 2 evde de büyük maddi hasar meydana gelirken evler kullanılmaz hale geldi.
Öte yandan, yangınlarla ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun OMÜ'de profesörü görevden alıp yerine doktor atadılarSamsun'da 5. kattan atlayarak intihar ettiSamsun'da 5. kattan atlayarak intihar ettiSamsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıSamsun'da genç kadına 'silahlı tehdit' gözaltısıSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp ettiSamsun'da silahla birini yaralayıp, taksi gasp etti'Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek''Samsun Yat Limanı Atakum Kumsalını Yok Edecek'

SIRADAKİ HABER