HaberlerBatman haberAK Parti Batman İl Başkanı Gür hastanede incelemelerde bulundu

AK Parti Batman İl Başkanı Gür hastanede incelemelerde bulundu - Batman haber

AK Parti Batman İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür, yapımı tamamlanma aşamasına gelen Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde incelemelerde bulundu.

AK Parti Batman İl Başkanı Gür hastanede incelemelerde bulundu

Hastane binasında incelemelerde bulunan Başkan Gür'e İl Sağlık Müdürü Hakan Pamukçu tarafından çalışmalara ilişkin bilgi verildi. Çalışmaları incelemesinin ardından açıklamalarda bulunan Gür, "Batman halkının sabırsızlıkla beklediği hastanemizde nihayet sona doğru gelindi. Hastanemiz inşallah kısa sürede bitecek ve aziz milletimizin hizmetine girmiş olacaktır" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Medicana'nın 'Hayat Kurtarmak için Yarıştayız' etkinliği bu yıl sanal olacakMedicana'nın 'Hayat Kurtarmak için Yarıştayız' etkinliği bu yıl sanal olacakSamsun'da korona taraması tamamlandıSamsun'da korona taraması tamamlandıGöz İçi Akıllı Mercekler Hayatı Kolaylaştırıyor Göz İçi Akıllı Mercekler Hayatı KolaylaştırıyorSamsun'da bu laboratuvarda kovid-19 var yakalanan yokSamsun'da bu laboratuvarda kovid-19 var yakalanan yokSakarya Üniversitesine isteyen herkese korona testi yapılacak Sakarya Üniversitesine isteyen herkese korona testi yapılacak

SIRADAKİ HABER