HaberlerTunceli haberTunceli'de Covid-19 denetimleri sürüyor

Tunceli'de Covid-19 denetimleri sürüyor - Tunceli haber

Tunceli'de Korona virüs (Covid-19) denetimleri kent genelinde aralıksız olarak sürüyor.

Tunceli'de Covid-19 denetimleri sürüyor

İçişleri Bakanlığı'nın Covid-19 salgını nedeniyle 'Sağlık için, hepimiz için' sloganı ile 81 ilde başlattığı denetimler, tüm Türkiye'de olduğu gibi Tunceli'de yapılmaya devam ediyor. Ekipler hafta sonu da olmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Tunceli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, işyerleri, büfe, fırın, cadde, kafe, ve vatandaşların yoğun olarak bulunduğu yerlerde denetim gerçekleştirdi.
Vatandaşları hijyen, maske ve sosyal mesafe kurallarına uyması konusunda uyaran ekipler, bilgilendirici broşürler de dağıttı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Sağlık Müdürü Oruç Uyardı: Grip Mi, Korona Mı Korkusu YaşamayınSamsun Sağlık Müdürü Oruç Uyardı: Grip Mi, Korona Mı Korkusu YaşamayınKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirKarın Ağrıları FMF Hastalığının Habercisi OlabilirAstım Belirtileri Kişiye Göre DeğişebilirAstım Belirtileri Kişiye Göre DeğişebilirSağlık Bakanı Koca 7 ilin sağlık müdürüyle konuştu Sağlık Bakanı Koca 7 ilin sağlık müdürüyle konuştuAK Parti Hakkari İl Başkanı Emrullah Gür hastaneye kaldırıldı AK Parti Hakkari İl Başkanı Emrullah Gür hastaneye kaldırıldı

SIRADAKİ HABER