HaberlerBingöl haberCovid-19 tedavisi gören AK Partili Yılmaz, taburcu oldu

Covid-19 tedavisi gören AK Partili Yılmaz, taburcu oldu - Bingöl haber

Koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkan ardından hastanede tedavi altına alınan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın tedavisi tamamlandı taburcu edildi.

Covid-19 tedavisi gören AK Partili Yılmaz, taburcu oldu

10 gün önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz'a yüksek ateş nedeniyle gittiği hastanede çekilen akciğer tomografisi ile Covid-19 tanısı konuldu. Yılmaz'ın Ankara Şehir Hastanesi'ne yapılan tedavisi bugün tamamlandı, taburcu edildi.
Covid tedavisinin bittiğini sosyal medyadan aktaran AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Ankara Şehir Hastanesi'nden taburcu oldum. Zorlu bir süreç oldu. Bir süre dinleneceğim inşallah. Bu süreçte, gece gündüz fedakarlıklarına şahit olduğum sağlık çalışanlarına teşekkürü borç bilirim. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkesten Allah razı olsun.Allah'tan tüm hastalarımıza şifa diliyorum. Sağlıklı olanları ise Covid ve diğer risklerden azami korunmaya davet ediyorum.Temizlik, maske, mesafe ile kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun lütfen" paylaşımında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Medicana'nın 'Hayat Kurtarmak için Yarıştayız' etkinliği bu yıl sanal olacakMedicana'nın 'Hayat Kurtarmak için Yarıştayız' etkinliği bu yıl sanal olacakSamsun'da korona taraması tamamlandıSamsun'da korona taraması tamamlandı110 yaşında korona virüsü yendi110 yaşında korona virüsü yendiSakarya Üniversitesine isteyen herkese korona testi yapılacak Sakarya Üniversitesine isteyen herkese korona testi yapılacakMalatya'da bir mahallede karantina uygulaması Malatya'da bir mahallede karantina uygulaması

SIRADAKİ HABER