HaberlerKütahya haberBaşkan Hüseyin Doğan görevine başladı

Başkan Hüseyin Doğan görevine başladı - Kütahya haber

Kütahya'nın Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, yakalandığı Korona virüs (Covid-19) hastalığını yenerek görevine başladı.

Başkan Hüseyin Doğan görevine başladı

Daha önce yaptırdığı (Covid-19) testleri negatif olmasına rağmen 14 Eylülde yapılan testleri pozitif çıkan ve evde tedavi sürecine başlanan Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan sağlığına kavuşarak bugün görevine başladı. Başkan Doğan tedavi sürecini evinde tamamlarken, ilk testleri negatif çıkan eşinin ikinci testleri pozitif çıkınca karantina süreside uzamıştı.
Sürecin zorlu ve hassas geçtiğini belirten Belediye Başkanı Doğan, "(Covid-19) salgınını başından beri tüm tedbirlere uymamıza rağmen maalesef bu sinsi salgına yakalandık. Çok şükür hastalık sürecini evimizde tedaviyle tamamladık. Eşimin de tedavi süreci ile testleri negatife dönüştü. Hastalığımız sürecinde bizlerden ilgi ve desteklerini esirgemeyen sağlık ekiplerimize, evde tedavi gördüğümüz süre zarfında arayıp geçmiş olsun dua ve dileklerini ileten, tüm idarecilerimize ve vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun. Ev karantinamız sürecinde belediyemiz çalışmaları, uzaktan takiple görevimize devam ettik. 5 Ekim Pazartesi itibarı ile görevimizin başına döndük. Kıymetli halkımıza tekrar tekrar salgını hafife almamaları, alınan tedbir ve kararlara hem kendileri, hem tüm sevdikleri için harfiyen uymalarını rica ediyorum. Her şeyin başı sağlık'' ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

OMÜ'deki çalışma ortaya koydu: Uzun süre kullanılan maskeler mikrop saçıyorOMÜ'deki çalışma ortaya koydu: Uzun süre kullanılan maskeler mikrop saçıyorSağlık Bakanı Koca 7 ilin sağlık müdürüyle konuştu Sağlık Bakanı Koca 7 ilin sağlık müdürüyle konuştuBabasını bıçaklayıp komşularına "ambulans çağırın" dedi Babasını bıçaklayıp komşularına "ambulans çağırın" dediKuşadası'ndaki izinsiz dans gecesinde 4 kişi korona virüse yakalandı Kuşadası'ndaki izinsiz dans gecesinde 4 kişi korona virüse yakalandıBakan Koca: "Salgının İstanbul'daki seyrini masaya yatırdık" Bakan Koca: "Salgının İstanbul'daki seyrini masaya yatırdık"

SIRADAKİ HABER